Прийом документів розпочато!

Запрошуємо на навчання та бажаємо вдало зробити вибір!

 
 

Транспортний факультет було створено у 1993 році.

За короткий час існування факультету підготовлено 780 спеціалістів за фахом «Інженер-механік», із яких 234 отримали дипломи з відзнакою.

Викладачі факультету багато уваги приділяють якості підготовки фахівців для транспортної промисловості, домінуючої у нашому регіоні. Факультет підтримує тісні зв’язки з заводами, гірничо-збагачувальними комбінатами й шахтами. На Північному гірничо-збагачувальному комбінаті створено філію кафедри «Автомобілі та автомобільне господарство». З метою підвищення фахової підготовки майбутніх інженерів-механіків на факультеті створено «Авто центр», до складу якого входять ремонтні майстерні й автомобільні курси, майбутні спеціалісти закріплюють теоретичні знання, набувають досвіду ремонту й обслуговування автомобілів, мають можливість отримати робітничу професію водія.

На кафедрах факультету діють дві наукові лабораторії: лабораторія експлуатаційних матеріалів й автомобільних двигунів, в яких студенти і викладачі мають змогу проводити дослідницькі роботи.

Налагоджуються відносини з іноземними фірмами-виробниками великовантажних кар’єрних автосамоскидів: БелАЗ, CATERPILAR, KOMATSU тощо.